I jak Wam się podoba???
nowa lokalizacja
a powinni rozkręcić się już dawnooczko przecież nie od czerwca wiedzieli że nie będą mieli budynku przynjamniej rok a ja myślę że znacznie wcześniej. Mogli coś wymyślić.


  PRZEJDŹ NA FORUM