I jak Wam się podoba???
nowa lokalizacja
Mam nadzieje ze będzie tak jak piszesz ze coś z ta sala wykładowa jednak zrobią bo to co jest teraz jest odrobinę nie poważne.wesoły


  PRZEJDŹ NA FORUM