komunikacja społeczna
zaliczenie
wykład z ks jest 5grudnia g.13,odrabiamy ten zaległy.to pewne bo z nią rozmawialiśmy.co do nr sali jeszcze nie wiadomo,dotyczy grup które w sobotę nie miały ks
PRZEJDŹ NA FORUM