| komunikacja społeczna zaliczenie |
| Nikt nie będzie miał szybciej, bo egzamin będziemy mieć razem (chyba, skoro wspólnie zaczynaliśmy i mamy z tą samą babką). jestem z wa, ostatni wykład mam 9 stycznia, ale to nie ma nic do rzeczy. Sesja jest przecież w lutym, a nie po zakończeniu każdego wykładu z osobna, czyż nie? edit: chyba, że coś przeoczyłam i egz faktycznie zrobi na ostatnich zajęciach... chociaż moim osobistym zdaniem to byłoby bez sensu |