komunikacja społeczna
zaliczenie
Hm, jestem chyba w innej grupie, ale sposób zaliczania pewnie jest ten sam. Pamiętam, że mówiła coś o normalnym egzaminie (czyt. zaliczany w czasie sesji, nie na zajęciach)


  PRZEJDŹ NA FORUM