| komunikacja społeczna zaliczenie |
| Ej jutro mamy 4 zajecia z komunikacji spolecznej ( powinno byc ich 5) wiec co jutro mamy jakies zaliczenie czy spr zeszyty? Czy robi to na ostatnich zajeciach? Odp bo nie bylam na tych wykladach i nei mam pojecia co i jak z tym zaliczeniem:/ |